بهترین دندانپزشک اطفال کرج

امروزه با افزایش آگاهی در خصوص دندانپزشکی و حفظ سلامت دهان و دندان کودکان والدين به دنبال بهترین دندانپزشک اطفال می گردند تا مراجعه به او بتوانند از دندان های کودک خود به درستی مراقبت کنند. مهم ترین نکته در انتخاب بهترین دندانپزشک کودکان این است که والدین به دندانپزشکی مراجعه کنند كه نزدیک به محل سکونت آن ها باشد تا در مواقع اورژانسی دندانپزشک کودکان در دسترس آن ها باشد.( دندانپزشکی کودکان  )

والدینی که در کرج زندگی می کنند و درباره بهترین دندانپزشک اطفال کرج سوال می کنند، می توانند در گوگل جستجو نمایند و پس از آن برای مشاوره به بهترین آن ها مراجعه کنند.

دکتر ماندانا حجازی یکی از بهترین دندانپزشکان کودک در کرج می باشند که خدمات ذیل را به کودکانی که برای درمان به او مراجعه می کنند ارائه می نماید.

عصب کشی دندان
ارتودنسی پیشگیری
دندانپزشکی تحت بیهوشی
جلوگیری از پوسیدگی دندان ها با استفاده از روش های فیشور سیلانت و فلوراید تراپی
جرمگیری و بروساژ
اصلاح طرح لبخند و غیره

درباره موارد فوق در مقالاتی که در سایت وجود دارد به طور جامع توضیحاتی را مطرح نموده ایم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آن ها مراجعه کنید.

بهترین دندانپزشک اطفال کرج

متخصص دندانپزشکی کودکان در فردیس کرج

به دلیل اهمیت زیاد سلامتی دهان و دندان کودکان یک شاخه تخصصی به نام دندانپزشکی کودکان در رشته دندانپزشکی ایجاد شده است. یک دندانپزشک پس از گذراندن دوره ۶ ساله دندانپزشکی عمومی با دادن آزمون و قبولی در آن می تواند وارد مقطع تخصص دندانپزشکی کودکان شود و پس از گذراندن دوره های عملی و تئوری به عنوان یک متخصص دندانپزشکی کودکان در جامعه فعالیت مى نماید.

باید بگوییم که شهرستان فردیس یکی از شهرستان های اطراف کرج می باشد که جمعیت زیادی دارد.

در این منطقه متاسفانه متخصص دندانپزشکی کودکان در مطب دندانپزشکی کودکان فعالیت نمی کند و به همين منظور کودکان برای درمان های دندانپزشکی به کلینیک های دندانپزشکی بزرگسالان مراجعه می کنند و ممکن است در آن ها تاثیر منفی بگذارد، چرا که در یک کلینیک دندانپزشکی مخصوص کودکان محیط درمانی کودکانه بوده و یونیت مخصوص کودک بوده و همین عوامل می تواند ترس کودک را از درمان و مراجعه به دندانپزشکی کاهش دهد و او تجربه خوبی از مراجعه به دندانپزشکی در ذهن خود ثبت کند.
ترس از دندانپزشکی چه پیامدهایی دارد؟

زمانی که کودک از مراجعه به دندانپزشکی واهمه داشته باشد باعث می شود که برای درمان و ویزیت به دندانپزشکی اطفال مراجعه نکند و همین امر باعث به خطر افتادن سلامت دهان و دندان کودک شود.

والدین می توانند با مشورت بهترین دندانپزشک کودکان با ترس های کودک مقابله کرده و او را برای درمان به بهترین کلینیک دندانپزشکی ببرند.